logo_detektyw_warszawa
uk_detektywgermany_detektywrussian_detektyw

Profesjonalny Detektyw, Warszawa i cała Polska


Nasze biuro mieści się na terenie Warszawy, ale zasięg naszych działań obejmuje teren całej Polski. Wizyta w naszym biurze po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (pracujemy w terenie).

Prywatny Detektyw WYKRYWACZ

jest licencjonowaną firmą  detektywistyczną działającą na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej prowadzonym przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Posiadamy uprawnienia do świadczenia usług detektywistycznych na terenie Polski i Europy.

Biuro Detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi z zakresu detektywistyki. Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum zagadnień między innymi; wykrywanie zdrad, sprawy alimentacyjne, sprawy majątkowe, ukrywanie dłużników , obserwacja osób, sprawdzanie pracowników. To tylko wycinek naszej szerokiej oferty usług detektywistycznych.

Nasze kilkunastoletnie doświadczenie i profesjonalne podejście jest gwarantem Państwa zadowolenia, zarówno z efektów naszej pracy jak i konkurencyjnej ceny .

 

 

phone

Zasięg działania - Cały kraj


Tel. 537-884-997

Czynny 24h na dobę

 

DZIAŁAMY DYSKRETNIE I SKUTECZNIE


zdrady_detektyw_warszawa

finanse_detektyw_warszawa

inwigilacja_detektyw_warszawa

sprawdzanie_detektyw_warszawa

WYKRYWANIE ZDRAD, OSZUSTW MATRYMONIALNYCH, SPRAWY RODZINNE itp.

Nasze biuro pomoże Państwu rozwiązać wątpliwości dotyczące niezwykle delikatnej materii jakim jest małżeństwo, sprawy rodzinne.

Czytaj więcej →

 

SPRAWY ALIMENTACYJNE, UKRYTE DOCHODY, DEFRAUDACJE I OSZUSTWA itp.

Pomagamy w odnalezieniu dłużników, wszelkiego rodzaju nadużyć finansowych i oszustw. Ustalanie stanu majątkowego osób i firm.

Czytaj więcej →

 

OBSERWACJA OSÓB, ŚLEDZENIE, USTALANIE MIEJSCA ZAMIESZKANIA itp.

Biuro Detektywistyczne pomoże Państwu w odnalezieniu osoby, ustali miejsce zamieszkania i pracy . Przeprowadzi wywiad środowiskowy.

Czytaj więcej →

 

SPRAWDZANIE PRACOWNIKÓW, KRADZIEŻE , NIENALEŻNE ZWOLNIENIA LEKARSKIE itp.

Detektyw "Wykrywacz" pomoże w ustaleniu wszelkich nieprawidłowości związanych z personelem w Państwa firmie.

Czytaj więcej →